• Новак
2Set Магнетна Врата го Фати, Вратата Latch Нерѓосувачки Челик Врата Амортизерите Бафер Вратата Затворање Хардвер Мебел Додаток за во автомобил,за Шкафот Гардероба Пла?

2Set Магнетна Врата го Фати, Вратата Latch Нерѓосувачки Челик Врата Амортизерите Бафер Вратата Затворање Хардвер

DEN 410.16

Достапност
Достапно за нарачка

[Мултифункционален] Магнетна врата фати е широко се користат во кабинети, фиоки, плакари, шкафови, particleboards, sideboards, кујнски прибор и друга мебел. [Силни Магнетни] кабинетот вратата фати донесува силни магнетни дизајн, кој може да се затвори вратата, фиока, прозорец или врата цврсто,ние целосно го гарантира квалитетот на нашите производи.ве молиме да бидат сигурни да ги купуваат нашите објекти. [Нерѓосувачки Челик] Избрани висок квалитет, од нерѓосувачки челик материјали, издржливи и долготрајни, отпорни на абење, не е лесно да се оштети или да се деформира,не е лесно да се биде оштетен, може да се користи за долго време без да се грижите. [Едноставна Инсталација] Софистициран дизајн, погодна за отворање и затворање на различни врати, или фиоки, со монтажа, завртки, лесно да се инсталира. [Широка Примена] Магнетна врата тока, безбеден и сигурен, наменета за бања, кујна, спална соба, дневна соба, затворен и отворен итн,за било какви прашања во врска со тоа,не двоумете се да контактирате со нас.ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа за вас како е можно поскоро.Спецификација : Предмет Тип : Магнетна Врата Фати Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Тежина : Околу. 189g / 6.7 оз поле на Примена : Мебел, итн.Пакет Листата : 2 x Магнетна Врата Фати 4 x Додаток 12 x Завртка.

Спецификацијата

Item Type:
Magnetic Door Catch
Material:
Stainless Steel
Weight:
Approx. 189g / 6.7oz
Scope of Application:
Furniture, etc.
Package List:
2 x Magnetic Door Catch :
4 x Accessory :
12 x Screw :

Со стоката дадена додека купуваат