• Новак
L. A. Девојка Eyeliner Молив, Морнарица, 0.04 Унца (GP604)

L. A. Девојка Eyeliner Молив, Морнарица, 0.04 Унца (GP604)

DEN 77.04

Достапност
Достапно за нарачка

Дефинира lash линија.Храбра боја плати-оф.Глајд модели на непречено.Објектот Пакет Димензија : 0.375" L x 0.375" W x 5.188" Х. Око дефиниција станува полесно и повеќе возбудлив со нашата нова и подобрена моливи.Со најобемно избор на боја на располагање може да се добие одржи на различни желби на целата година.Око дефиниција станува полесно и повеќе возбудлив со нашата нова и подобрена моливи.Со најобемно избор на боја на располагање може да се добие одржи на различни желби на целата година.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат