• Новак
Lancome Ле Stylo Водоотпорен Долготрајни Око Лагер, Aubergine, 0.01 Унца

Lancome Ле Stylo Водоотпорен Долготрајни Око Лагер, Aubergine, 0.01 Унца

DEN 828.96

Достапност
Достапно за нарачка

Кожата Пријателски Состојки.Помогне Да Се Зголеми Вашиот Изглед.Ви Дава Атрактивен Изглед.Двојно-еднострани, мека kaval eyeliner и ултра-црна, долга-носење течност лагер во едно.Тоа планирам на мека, kohl kaval крајот великодушно низ целиот око и дупка со помош на мала четка за да се слабее околу рабовите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат