• Новак
Zowor Eyelash Curler со 5PCS Силикони Рефил Подлога Собере Сите Око Форма Криви Lash Curler,Природни и Долготрајни Eyelash Curlers за Жените Сочинуваат Подарок (Црна)

Zowor Eyelash Curler со 5PCS Силикони Рефил Подлога Собере Сите Око Форма Криви Lash Curler,Природни и Долготрајни

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

✔️【ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ】На eyelash curlers со зафат е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, кој е издржлив и не е лесно да се скрши. ✔️【НАДГРАДЕНА ВЕРЗИЈА НА ОКО CURLER】На lash curlers со рефил влошки се повеќе деликатна, не се лизга, и се чувствува поудобно. ✔️【ДОЛГОТРАЈНИ СТЕРЕОТИПИ】центарот структура на eyelash curler за жените има автоматски се враќа на дизајнот, кои што помагаат во сила, и лесно кадрици трепките за целиот ден на стил. ✔️【5 ГУМА ЗАМЕНА ВЛОШКИ】дополнителни 5 eyelash curler рефил влошки можат да се променат во секое време.Криви крива дизајн може да се вклопат на око форма добро, прецизно да се лоцираат, и е погодна за различни око форми и трепките на било која должина. ✔️【НАЈДОБАР ПОДАРОК】Секоја девојка сака да биде убава, да се обиде да им даде на оваа исклучителна око lash curler на вашата сакана девојка или вашиот женски пријател, затоа што тоа навистина ги задоволува потребите на секој исклучителна девојка и може да им помогне да ги заврши совршен Шминка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат