• Новак
EuisdanAA Црна Оркестарот Пластична Рачка Про Очи Виткање Eyelash Curler Клип Убавина Шминка Алатка(Decoración negra Манго де plástico Про Очи Виткање Eyelash Curler Клип Убавина Шминка Алатк?

EuisdanAA Црна Оркестарот Пластична Рачка Про Очи Виткање Eyelash Curler Клип Убавина Шминка Алатка(Decoración

DEN 868.80

Достапност
Достапно за нарачка

Боја : Црна; Големина : Една Големина.Име на производ : Eyelash Curler; Нето Тежина : 29.3 g.Материјал : Пластични,Метални,Гума.Пакет Содржина : 1 x Eyelash Curler(Contenido del paquete : 1 rizador де pestañas.Variation Theme : Боја(Variation Theme : Боја.Euisdan AA Црна Оркестарот Пластична Рачка Про Очи Виткање Eyelash Curler Клип Убавина Шминка Tool It се направени од квалитетен материјал, издржлив доволно за вашето секојдневно користење.Стилски и професионални eyelash клип.Оваа иновативна eyelash curler има посебна криви дизајн за да одговараат на сите око форми.Оваа едноставна eyelash curler може да ги споделите со вашите прекрасна eyelash нагоре и виткање преку лесен начин.Исклучителна дизајниран, да се добие долго-траен завиткан трепките и лесно и безбедно.Неверојатни корисни eyelash curler за око шминка.Компактни димензии, лесен, удобен да го стави во вашиот козметички торба, ќе ви овозможи да го користите во секое време и насекаде.Answer : ___________________________ Note : curler е дизајниран прилагодливи.не притискајте премногу каша сила во случај demage ќе eyelash.Нежно притиснете за неколку второ, тука добивме навивам и убава eyelash.Опис на Spanish Decoración negra Манго де plástico Про Очи Виткање Eyelash Curler Клип Убавина Шминка Tool De боја гора; Tamaño : talla única Nombre del producto : rizador де pestañas; Peso neto : 29,3 g Material : plástico, метал, caucho Contenido del paquete : 1 rizador де pestañas.Variation Theme : Боја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат