• Новак
Fenteer Лебди Кафе, Креативни Лебди Кафе Кригла Скулптура Кујна Оркестарот, Новина Лебди Кафе Фрлаат Смола Статуа Модерен Декор - Кафеава

Fenteer Лебди Кафе, Креативни Лебди Кафе Кригла Скулптура Кујна Оркестарот, Новина Лебди Кафе Фрлаат Смола

DEN 454.80

Достапност
Достапно за нарачка

Ова е совршен подарок за секое кафе љубовник или плус на секое кафуле.Лебдечки кафе кригла скулптура кујна оркестарот фрлаат одлевање кафе декорација.Оваа скулптура уметност лебди фрлаат кафе може да бидат во право за било оркестарот стил.Изработка на соба повеќе уметнички и посебни.Нашите чаши се направени од смола, трајни и совршена декорација за вашиот кафе агол во вашата кујна.Одличен подарок за вашето семејство или пријатели, да им даде овој лебдечки одлевање кафе кригла скулптурата да amaze нив.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат