• Новак
LWWL-Батерија indicatorBattery Индикатор за Капацитетот на Батеријата Тестер TK15 100A Напон Мерач Метар со LCD Дисплеј Школка за Возило Батеријата Црна

LWWL-Батерија indicatorBattery Индикатор за Капацитетот на Батеријата Тестер TK15 100A Напон Мерач Метар со

DEN 1310.40

Достапност
Достапно за нарачка

Спецификации : оловни батеријата тестер има четири спецификации погоден за мотори на различни сили : 50 A 100 A 350 A.LCD дисплеј : капацитетот на Батеријата метар со голем LCD екранот, лесен за употреба.Функција : Постои ѕвончето уред на задниот дел на оваа батерија тековната екранот, кои може да се реализира ниска-напон аларм функција.Материјал : Батеријата индикатор изработен од ABS, силни и издржливи, долгорочна употреба.Примена опсег : капацитетот на Батеријата мерач метар може да се користи за да го измените motorhomes/forklifts, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат