• Новак
Гнездо Научни 801006 ТЦ Третирани Клеточна Култура Плоча, Стерилни, 24 Па, 10 мм Дијаметар, Стакло, Јасна (Пакување од 10)

Гнездо Научни 801006 ТЦ Третирани Клеточна Култура Плоча, Стерилни, 24 Па, 10 мм Дијаметар, Стакло, Јасна (Пакување

DEN 9349.20

Достапност
Достапно за нарачка

Може да се користи за живи клетки набљудување.Посебни дното дизајн за лесна контрола.Увезени оптички одделение корица стакло, корица стакло дебелина : 0.19-0.22 mm.Круг корица стакло вметнете за добар изглед.Медицински лепила за гаранција на не-cytotoxicity.Се користи во confocal микроскоп, висока резолуција микроскоп, Диференцијални Пречки Контрастен Микроскоп, Поларизирана Светлина Микроскоп и Фаза Контрастен Микроскоп за мобилен набљудување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат