• Новак
Brandtech 384 Добро Плоча, Бела, pureGrade, F на Дното, Пакување од 50 - BRNTC

Brandtech 384 Добро Плоча, Бела, pureGrade, F на Дното, Пакување од 50 - BRNTC

DEN 4333.44

Достапност
Достапно за нарачка

384-Добро Стандард Microplates. 100 µL.F На Дното.Бела. 5 Вреќи 10 Плочи.BRANDplates pure Gradeâ" плочи се nonsterile, не се лекува плочи наменети за различни стандардни апликации.Направени на богородица полистирен (89093-728 направени од комерцијален УВ-транспарентно полимер), овие плочи се погодни за хомогени assays, филтрирање и складирање.Сите BRANDplates се произведени за да ANSI/SLAS стандарди 1 да 4-2004 да се обезбеди компатибилност за сите процеси, особено кога автоматизација е вклучен.Бела и црна 96-И плочи функција сива врежана алфанумерички код за лесно и идентификација.На 96-Добро плочи се доставени во пакети од 100. На 384 - и 1536-Добро плочи се доставени во пакети од 50 години.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат