• Новак
Гнездо 515201 96 Добро Elisa Плоча, Undetachable, Висока Обврзувачки, Јасно, Не-Стерилни, 5/pk, 50/cs

Гнездо 515201 96 Добро Elisa Плоча, Undetachable, Висока Обврзувачки, Јасно, Не-Стерилни, 5/pk, 50/cs

DEN 521.76

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајниран за ELISA метод.Медицински одделение стиропор.Во согласност со SBS/ ANSI.И монтажни и он-монтажни таблици се на располагање.Станот и транспарентен и дното.Гнездо Elisa плочи обезбеди медиум обврзувачки капацитет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат