• Новак
PinCute Голема Буци Хип Хоп Промет Синџир, се Соочуваат со Златен Ланец Костим, Пластични Злато Синџир Ѓердан, 90-тите години Панк Стил Ѓердан за Рапер Костим, 36 инчи Дол?

PinCute Голема Буци Хип Хоп Промет Синџир, се Соочуваат со Златен Ланец Костим, Пластични Злато Синџир Ѓердан,

DEN 287.52

Достапност
Достапно за нарачка

Премиум Материјал : Ова се соочуваат со златен ланец костим е направена од акрилик (пластични), што е алергија на безбедноста, никел s злато синџир костим има исклучително мала тежина, одлично се вклопува за рап ѕвезди, хип хоп изведувачи, и оние такт за хип хоп мода.Сега проблемот е решен, со Pin Cute faux злато синџир ѓердан, вие не само што ќе заштедат пари за убава накит, но, исто така, може да ги носи во секое време секаде без ризик од загуба или кражба.Материјал : Акрил.Боја : злато.Должина : 36 инчи/ 91.5 cm.Ширина : 1.37 инчен/ 3.5 cm.Дебелина : 0.24 инчен/0.61 cm.Тежина : 216 g.

Спецификацијата

Material:
Acrylic

Со стоката дадена додека купуваат