• Новак
KEDA Коса Епилатор Отстранување на Жените - Cordless Жените Епилатор за Нозе & Оружје, Мазна Планирам Коса Смена, Батерија Epilators Електрични Пинцети - USB Надополнување

KEDA Коса Епилатор Отстранување на Жените - Cordless Жените Епилатор за Нозе & Оружје, Мазна Планирам Коса

DEN 767.76

Достапност
Достапно за нарачка

ЕФЕКТИВНА ЕПИЛАТОР ЗА ЖЕНИТЕ - жените епилатор со 36 пинцети може да најсилниот и најбрзиот epilate и отстрани, дури и најкраткото влакната од корен.Само да уживаат мазна и ќелави кожата. 2 БРЗО ПРИЛАГОДУВАЊЕ - Dual брзина прилагодувања може да ви помогне да изберете работна брзина ви се допаѓа.Висока брзина за брзо epilate, мала брзина со помалку болка.Ако со голема брзина се направи ве боли, можеби ќе можете да изберете мала брзина.СОВЕТИ : за разлика од косата хлапак, може да се чувствувате малку болка при користење на епилатор, особено за почетници.Пред да нарачате, ве молиме љубезно ве забележи.ПРЕНОСНИ USB ПОЛНЕЊЕ - доаѓаат со помош на usb кабел, можете да ги полните со енергија банка, КОМПЈУТЕР, автомобил полнач, USB напојување со лента.Лесно погодно за патување и секојдневна употреба.Целосно наполнет може да се користи во текот 40mins.LED ИНДИКАТОР за СВЕТЛО - Вграден LED светло прави што дури и не ќе го пропушти косата, можете да го отстраните повеќето мали коса од коренот дури и во чувствителните области за да се постигне целосна депилација за жени, дури и во темнината област.МНОГУ ДОБАР КВАЛИТЕТ - Ако не сте задоволни со квалитетот на нашата коса epilation, ние сме подготвени да ви даде целосна наплата.Не грижете се понудени за да се обезбеди врвен квалитет на нашите производи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Електрични Провира Епилатор на Извртување на Лицето Коса Отстранување Уред Удирање Отстранување на Влакна за

Тоа е погоден за делови од телото, како што се лицето (мали делови, како што се веѓи), нозете, рацете, итн.И�

DEN 453.60