• Новак
Лицето Коса Смена за Жените + Веѓа Жилет Пакет - не ' Рѓосувачки Челик Провира Алатка (Епилатор)

Лицето Коса Смена за Жените + Веѓа Жилет Пакет - не ' Рѓосувачки Челик Провира Алатка (Епилатор)

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

ПОГОДЕН ЗА ОСЕТЛИВА КОЖА - се Елиминира употребата на потенцијално штетни белење на креми кои може да изгори и discolour чувствителна кожа.Kireina епилатор ќе го отстрани влакна од брадата, образите и горната усна области само.РЕЗУЛТАТИ ТРАЕ ДО 6 НЕДЕЛИ - Лицето коса е брзо и ефикасно се отстранува од корен, без кршење.Косата расте назад потенки и помалку се разбира со текот на времето, правење на вашиот несакани лицето коса се помалку забележливи.ПОЕВТИНО ОД УБАВИНА ТРЕТМАНИ - Заштедите пари на скапи коса отстранување третмани, како што ласерски третман, sugaring, шанса, провира и електролиза.Вашиот ниска цена едно време купувачите ќе ви трае со месеци да дојде.УДОБЕН и ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - На Kireina епилатор е мал, преносни доволно да се патува со, и не бара батерии или одржување.Едноставно користење во удобноста на вашиот дом, на работа, или на одмор.НЕМА ПОВЕЌЕ НЕПРИВЛЕЧНА ЛИЦЕТО КОСА - неверојатни Kireina епилатор на лицето коса епилатор ќе брзо и лесно да ги отстраните несаканите лицето коса во удобноста и приватноста на вашиот дом.Едноставно Се Наведнуваат & Roll.Нема повеќе кривоглед во огледало со еден пар на помош на пинцета.Лицето коса смена провира алатка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

WXF депилација за Жени,Лицето депилација за Жени,епилатор,Жените Посебни Бричење Артефакт Средување на Артефакт

Нежно : коса отстранување уред погодна за жени, многу погоден за почетници, и неговата брзина на поставу�

DEN 2342.40