• Новак
Куче Џемпери за Мали Кучиња Момче Девојка Есен Зима Кутре Облека Топло домашно Милениче Грб Печатење Милениче Sweatshirt Мачка Облека, Облека за Chihuahua Yorkie Облека Pack 2

Куче Џемпери за Мали Кучиња Момче Девојка Есен Зима Кутре Облека Топло домашно Милениче Грб Печатење Милениче

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

【 Големина 】Куче џемпери за средни кучиња, chihuahua џемпер е удобно,дише деликатна и живописни,мачка кошули големини се XS~L,кутре облечи девојки куче облека може да се обезбеди вашето куче со едно око-фаќање и кул изглед;мало куче кошула е лесен и погоден за домашно милениче да се носат во зима,мал кутре облека не е лесно да исчезнат.Ве молиме овозможи мало боја грешка поради различни прикази. "Зима, ноќта на Вештерките, Божиќ, денот на Благодарноста Куче Качулка - Памук Plaid Куче Алишта Лесни Кутре Качулка Милениче Sweatshirt Кученце Маскирани Тимови Мачка Облека Куче Џемпери Облека за Мали, Средни и Големи Кучиња Есен Зима Грб Топло домашно Милениче Куче Маскирани Џемпер Sweatshirt Момче Девојка Chihuahua Облека Вест Мека Јакна Мачка Облека Облека Одговара за Chihuahua, Poodle.девојка куче облека,teacup куче облека ,куче зимска облека,chnauzer terrier мало куче облека женски,симпатична куче облека,боксер,shitzu,мали ,ropa став perros pequeños куче џемпер - кутре облека.куче colthes е одлично домашно милениче додаток да го прослават вашиот пес е роденден.【 Материјал 】Мачка џемпери за мачки само е направен од памук мешавина, меки и удобни да го допре и да се носат, внатрешна ткаенина има светлина памук дизајн ,зима куче облека за мали кучиња девојка материјал е мек и лесен.81 во Вратот обемот 20cm/7.81 во Биста 43cm/16.93 во Вратот 29cm/11.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат