• Новак
Деца Бебе Поврзана Џемпер Деца Момче Девојка Солидна Боја, Долг Ракав Основните Pollover Врвот Есен Зима Топла Облека

Деца Бебе Поврзана Џемпер Деца Момче Девојка Солидна Боја, Долг Ракав Основните Pollover Врвот Есен Зима Топла

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. [Мода и Симпатична Дизајн]Солидна боја,долг sleve,околу врат, pullover џемпер врвот,направете ја вашата малку еден топол и симпатична. [Квалитетен Материјал] Висока класа поврзана материјал унисекс деца бебе момче девојка outerweawr џемпер облека,меки и удобни,без штета за малите бебиња кожата. [Погодни Прилики] Одлични за дневна секојдневен носат,отворено,празник,роденден ноќта на Вештерките/Благодарноста/Божиќ партија облечи,бебе фотографија,никогаш не излезе на стил,исто така совршени како подароци. [Пакет Содржина] 9-12 /12-18 / 18-24 месеци,1t, 2t, 3t, 4t, 5t младата години децата бебе момчиња девојчиња 1pc плетени џемпер јакна грб. [Топло Совети] Овој outwear врвот е во Азија големина,ве молиме внимателно да ги проверите на нашата големина на топ листите пред да купите.Стил : Деца Бебе Поврзана Џемпер Деца Момче Девојка Солидна Боја, Долг Ракав Основните Pollover Врвот Есен Зима Топла Облека Големина на Табелата (cm) 80 Должина : 33 Биста : 40 Препорачана Возраст : 9-12 Месеци 90 Должина : 36 Биста : 42 Препорачана Возраст : 12-18 Месеци 100 Должина : 39 Биста : 44 Препорачана Возраст : 18-24 Месеци 110 Должина : 42 Биста : 46 Препорачана Возраст : од 2-3 Години, 120 Должина : 45 Биста : 48 Препорачана Возраст : 3-4 Години 130 Должина : 48 Биста : 50 Препорачана Возраст : 4-5 Години Големина на Табелата (инчи) 80 Должина : 12.99 Биста : 15.75 Препорачана Возраст : 9-12 Месеци 90 Должина : 14.17 Биста : 16.54 Препорачана Возраст : 12-18 Месеци 100 Должина : 15.35 Биста : 17.32 Препорачана Возраст : 18-24 Месеци 110 Должина : 16.54 Биста : 18.11 Препорачана Возраст : од 2-3 Години, 120 Должина : 17.72 Биста : 18.90 Препорачана Возраст : 3-4 Години 130 Должина : 18.90 Биста : 19.69 Препорачана Возраст : 4-5 Години Пакет се Вклучени : Унисекс деца момче девојка џемпер кошула.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат