• Новак
Неверојатно Домашно Милениче Производи Куче Џемпер, 6, Аква

Неверојатно Домашно Милениче Производи Куче Џемпер, 6, Аква

DEN 189.60

Достапност
Достапно за нарачка

100% акрил и Машина перат.Дава чувство на топлина и стил.Доаѓа во различни бои и Големини.Мерка база на вратот да база на опашката во Инчи да се најде големина.Нашите класичен argyle стил џемпер, дава топлина за вашето куче, како и да ги држи стилски.Можете да добиете на овој стил на џемпер во четири различни бои и се нуди во повеќе големини, за да бидете сигурни дека тоа се вклопува вашето куче удобно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат