• Новак
Жените-Мажи Божиќ Чорапи Кат Чорапи Цевка Чорапи Божиќ Чорапи Кат Чорапи Топло Еластични Чорапи Компресија

Жените-Мажи Божиќ Чорапи Кат Чорапи Цевка Чорапи Божиќ Чорапи Кат Чорапи Топло Еластични Чорапи Компресија

DEN 66.96

Достапност
Достапно за нарачка

Sock карактеристики : Материјал : памук мешавина, меки и удобни кошула, погоден за целиот ден.Памук За сува употреба : температурата регулирање својства на памук се осигура дека вашите нозе да останат свежи и пот-бесплатно во зима.Страна / машина за миење со ладна вода, сува рамен, не bleach Type : случајни чорапи / хулахопки чорапи за everyone Package содржина : 1 * чорапи / хулахопки socks Thermal чорапи машки чорапи Жените чорапи Згусне Зима топли чорапи Кожата-friendly & мека волнени чорапи ладното време Пешачење уметничко Лизгање Божиќ чорапи Деца деца бебе чорапи Унисекс зима топли чорапи Унисекс плетени кат чорапи Термички чорапи Жените и мажите Зимски чорапи Жаба чорапи Дома на Топло, крокодил чорапи Затка чорапи Термички чорапи Мажите топли чорапи Зимски чорапи со волна Божиќ чорапи Жените cuddly socks Women Хулахопки Лажни Проѕирен Беспрекорна Нозе Топло Топлинска Руно Хулахопки Слабеење Еластичен Leggings Лажни Чиста Кадифен Чорапи Тенок Висока Waisted Зимската Термална Зима Хулахопки Панталони Плус Големина Лажни Проѕирен Leggings Панталони Задебелена Leggings Топло Руно Pantyhose Дебели Потенок Термички Хулахопки Проѕирен Затоплување Термички Хулахопки.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. 100% Памук.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Печати на враќање превозот етикета.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Термички чорапи се многу погодни за тоа.На чорапи се удобно во прилог на нозе и телиња, без constricting.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Печати на враќање превозот етикета.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат