• Новак
Автоматскиот Автомобил Полжав Рогови Труба Сет 12 Volt, Висок/Низок Тон, Универзална Одговара, Црна

Автоматскиот Автомобил Полжав Рогови Труба Сет 12 Volt, Висок/Низок Тон, Универзална Одговара, Црна

DEN 455.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ниво на звук : 105d B -118d B (А), Низок Тон : 410 Hz , Висок Тон : 510 Hz.Материјал : изработен од ABS пластика за долго време услуга, користете повеќе од 150000 пати.Карактеристики : Висока температура отпор и водоотпорен, силен и висок квалитет на опкружувачки звук.Лесен за Инсталација : високи и ниски двојна рогови ќе го направи вашиот автомобил произведуваат беснее звукот на двете страни за да ги предупреди другите и да им даде на вашиот добар и безбедно возење искуство.Пакет се Вклучени : 1x висока нота рог+1x ниска забелешка рог+4x монтажа голема заграда+2x ореви+4x жица терминали, Исто како и сликите.Со цел да се подобри возачки и безбедноста при возење, им даде на вашиот добар и безбедно возење искуство.Материјал : Направен од високо-квалитетна ABS материјал + водоотпорен школка, Направени од парична казна квалитет метал внатре и алуминиумски легури, водоотпорни перформанси, дури и во екстремни временски услови може да се користи без проблеми.Лесен за инсталација : Опремени со монтажа голема заграда, ореви и жица терминали, кои доаѓаат со пакетот, направи да се инсталира лесно.Пакет се Вклучени : 1x висока нота рог 1x ниска забелешка рог 4x монтажа голема заграда 2x ореви 4x жица терминали На POWERWORKS, ние исклучително вредност вашата комплетна сатисфакција и се стремиме да се обезбеди висок квалитет на производи со ентузијастички услуга.Ако не сте задоволни со производот или само имам едно прашање, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние и ветуваме да ви даде 100% задоволително решение.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат