• Новак
Симпатична Пингвини се Паѓа Снегулки Среќен Божиќ Среќна Нова Година Автомобил Diffuser Воздух Два ЕВА Автомобил Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser, Страст овошје ф?

Симпатична Пингвини се Паѓа Снегулки Среќен Божиќ Среќна Нова Година Автомобил Diffuser Воздух Два ЕВА Автомобил

DEN 335.52

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Висок квалитет на ЕВА, стакло и природни билни етерични масла.Здрава сертификација материјал, удобно да го допрам со мазна површина, може да трае долго време се користи.Големина на : 1.58x0.63x0.83 во / 4x1.6x2.1 cm.Мали и нежни дизајн со уникатни печати на една страна.Лесен за Употреба, и Без Одржување е Потребно : инсталирате Balm во сад и само за планината тоа на воздух пропустливи, тоа не се користи вода и не треба електрична енергија.Вклучување на вентилација на вас автомобил за поттик на мириси.Ублажување на вашиот стрес и задржи будни кога ќе се вози.Чувајте ги во добро расположение додека сте на работа.Арома околу вас, ви донесе добро расположение.Се минимизира некои мирис не ви се допаѓа.Користете го вашиот омилен етерично масло да уживате во вашиот секојдневен живот, вашето патување.Како удобен и едноставен воздух новак, тоа е совршен подарок за автомобил, канцеларија, бања & дома, која ќе ви овозможи да се држат настрана од непријатен мирис и да се создаде шармантна атмосфера.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат