• Новак
WALDOO505 Антички Стил Метална Жица 3 Ниво Рек Екранот Стојат Кошница Селски Farmhouse Оркестарот

WALDOO505 Антички Стил Метална Жица 3 Ниво Рек Екранот Стојат Кошница Селски Farmhouse Оркестарот

DEN 2239.20

Достапност
Достапно за нарачка

3 различни големина кошеви, совршен за задржување на овошје и зеленчук, готвење материјали и зачини, или за употреба во вашата бања да ги зачувате toiletries.Ние имаме многу повеќе навистина уникатна decors и подароци, вклучувајќи canes, бижутерија, значки, џеб часовници, смешни калај знаци, и повеќе.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Антички Стил Екранот стојат мерки 21" високи, дното бин мерки 12" во дијаметар, средно ниво мерки 10" во дијаметар, и на врвот кошница мерки 8" во дијаметар, сите 2" длабоко.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.Ве молиме проверете го нашиот други предмети и заштедите на превозот.Целосно функционална селски farmhouse оркестарот Метална Жица 3 Ниво Рек Екранот Стојат.Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.Овој Антички Стил Ниво Стојат мерки 21" високи вкупна висина, на дното бин мерки 12" во дијаметар и 2" длабоко, на средно ниво мерки 10" во дијаметар и 2" длабоко, и на врвот кошница мерки 8" во дијаметар и 2" длабоко, со дрвена рачка на врвот за лесно маневрирање.Антички Стил Метална Жица Решетката Екранот Стојат Додадете некои функционални селски farmhouse оркестарот на вашата кујна со овој Тиер 3 Рек Екранот Стојат.Селски Farmhouse Метална Жица 3 Ниво Екранот Стојат бродови сосема нов во производителот на пакување со нашите 100% Задоволството на Клиентите Гаранција.'Рѓа Заврши Жица Кошница доаѓа со 3 рамномерно распоредени групи, и може да се користи во вашата канцеларија за да се одржи резерви.На ' рѓа заврши жица кошница доаѓа со 3 нивоа, рамномерно распоредени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Монета Приказ на Случај 5 КОМПЈУТЕРИ 3D Приказ Рамки Стои со Накит се Прикаже Случај на Суспендирање/Варијабилна

Новина Банката монета се прикаже случај е наменета за прикажување на вредни предмети, јасно и безбедно.

DEN 2383.20