• Новак
newshijieCOb Компатибилен со Samsung Galaxy S7 СМ-G930 G930F Екран Замена LCD Дисплеј на Допир Digitizer Златна

newshijieCOb Компатибилен со Samsung Galaxy S7 СМ-G930 G930F Екран Замена LCD Дисплеј на Допир Digitizer Златна

DEN 1968.00

Достапност
Достапно за нарачка

????【КОМПАТИБИЛНОСТ】Овој екран замена САМО Компатибилни за Samsung Галакси S7 СМ-G930 G930 F, а не и за другите модели.Ве молиме бидете сигурни дека на моделот на задната страна на вашиот телефон пред купување. ????【ГОЛЕМ ЕКРАН ЗАМЕНА】Тоа може да се замени скршен, оштетената, испукана, неупотребливи екран.Ова е добар екран замена она што го барате. ????【ВНИМАНИЕ】процесот може да биде тешко, па ние препорачуваме лице со професионално знаење или претходно искуство.Внимателно следете ги инструкциите & Youtube видеа за време на инсталирањето. ????【ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ】Сите производи се строго се тестираат пред пратката, кои можете да ги купите со 100% доверба. ????【ПО ПРОДАЖБА】Клиентите задоволство е нашата крајна цел.Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се потрудиме да ви помогне.Боја : Златна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат