• Новак
за iPhone 6 (4.7 Inch) (A1549, A1586, A1589) Екран Замена LCD Digitizer Собранието екран осетлив на допир Пред Чаша Црно

за iPhone 6 (4.7 Inch) (A1549, A1586, A1589) Екран Замена LCD Digitizer Собранието екран осетлив на допир Пред

DEN 2364.00

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилен со Iphone 6 4.7 инчен (A1549, A1586, A1589)САМО.Сосема нов екран тестирани пред превозот надвор.Лесно се инсталира од следниве инструкции чекор по чекор.Се користи за поправка на погрешни екран, прикажување на проблеми, мртви пиксели, испукана LCD екрани, погрешна боја прашања.професионалната инсталација е потребно.DIY не е лесна работа, ве молиме следете ги насока.Компатибилен со Iphone 6 4.7 инчен, а не за iphone 6 плус или iphone 6s Карактеристики : 1.LCD Дисплеј Glass Екран на Допир Digitizer Собранието целосен сет. 2.Поправка алатка за полнење е вклучена. 3.Поправка/Замена на стари ,скршени,испукана,оштетени LCD Дисплеј Glass Екран на Допир Digitizer Собранието. 4.Секој објект е тестиран пред превозот.Но, понекогаш, нешто не е во ред се случи во транспортот, ако сте ја добиле на оштетениот екран ве молиме контактирајте со нас со некои слики. 5.насока картичката е вклучена.Ако немате искуство на инсталацијата, ние ве советуваме нека дека екран поврзан со некој со искуство.DIY е напорна работа, ве молиме да ги следат упатствата што се предвидени точно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат