• Новак
за iPhone 6 (4.7 Inch) (A1549, A1586, A1589) Екран Замена LCD Digitizer Собранието екран осетлив на допир Пред Чаша Бело

за iPhone 6 (4.7 Inch) (A1549, A1586, A1589) Екран Замена LCD Digitizer Собранието екран осетлив на допир Пред

DEN 499.20

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилен со Iphone 6 4.7 инчен (A1549, A1586, A1589)САМО.Сосема нов производ тестиран пред превозот надвор.Лесно и брзо да го инсталирате од следниве инструкции чекор по чекор.Зачувај 2/3 цената од напуштањето на вашиот телефон фиксен страна на Apple продавница или Поправка продавница.Се користи за поправка на погрешни екран, прикажување на проблеми, мртви пиксели, испукана LCD екрани, погрешна боја прашања.професионалната инсталација е потребно.DIY не е лесна работа, ве молиме следете ги насока.Боја : Бела.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат