• Новак
17 Инчен - 16:10 Aspect Ratio - Лаптоп за Приватност Екран Филтер за широк екран Лаптоп - Лаптоп - 14.5 x 9.1 - Анти-Отсјај - Анти-Нула Заштитник Филм - Ние Нудиме 2 Различни 17 Филтер Г?

17 Инчен - 16:10 Aspect Ratio - Лаптоп за Приватност Екран Филтер за широк екран Лаптоп - Лаптоп - 14.5 x 9.1

DEN 837.36

Достапност
Достапно за нарачка

????️【 Зголемена Приватност 】 Vintez Лаптоп за приватност екран филтер е совршен за јавни и голем сообраќај области.Таа користи револуционерна микро-louver технологија.Филтерот е Анти-Отсјај и Отпорен на Гребење!Ве молиме потврдете го ширина и висина на мерки за вашиот лаптоп на екранот пред да нарачате.Ве советуваме против прави селекција само врз основа на лаптоп со екран е дијагонала големина. ????️【 Темен Екран За Другите 】 Јасен преглед за вас.Компјутерската приватност филтер прави екранот се појави темна гледајќи на тоа од агол (аголот е околу 30°- 60°), но светла кога се гледа директно во него.За да го промените приватност агол од 60° до 30° степени - едноставно се приспособат на вашиот лаптоп е нивото на осветленост. ????️【 Приватност Филтер Димензии 】 Ако активната површина на вашиот дисплеј ги има следниве димензии : Ширина : 14 1/2" (14.5 инчи/368 mm), Висина : 9 1/16" (9.1 инчи/230 mm) - Размер 16 : 10, тогаш овој филтер е добра за вас.Контактирате за ако имате било какви прашања во врска со димензии. ????️【 Двојки Како Екран & Око Заштитник 】 Штити очите од филтрирањето 96% UV и curbing сина светлина од 65%.Тоа е реверзибилна за приватност екран филтер, ви дава флексибилност да ги изберат сјајна или мат финиш – Изберете мат за да се намали надворешни отсјај. ????️【 Лесна Инсталација 】 вклучува две, лесна-за-закачите options - Прилог ленти и Слајд-планината табови.Пакетот содржи Дополнителни инсталација колекции (опција 1 и 2).Ние гарантираме сите екран филтри имаат 100% квалитетот поради рака проверка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат