• Новак
Камера Ефекти Филтри Специјален Дизајн Леќа Додатоци ND8 Леќа Филтер за DJI Osmo Акција

Камера Ефекти Филтри Специјален Дизајн Леќа Додатоци ND8 Леќа Филтер за DJI Osmo Акција

DEN 1802.40

Достапност
Достапно за нарачка

Универзално компатибилен леќа конец, стандард mm димензии.Проверете ги вашите леќи големина пред да нарачате.Уживајте во вашата шопинг!.ND8 Леќа Филтер за DJI Osmo Акција. 1. Заштитете го вашиот скапи леќа од прашина и нула додека не lowing вашиот квалитетот на фотографијата. 2. Значително намалување на леќа светкаат и ghosting при правењето на филтер анти-нула, намалување на рефлексија, водоотпорен, зголемување на површината издржливост, нафта & отпорни на прашина. 3. НД Филтри избелени слики и видео поради светли сончева светлина за подобар контраст & богата боја. 4. Преносни и издржлив, лесен за инсталација. 5. Лесни, висок transmittance и ниска reflectance. 6. Answer : ___________________________ Note : Само вклучуваат ND Филтер Леќа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат