• Новак
Andoer Калеидоскоп Стаклена Призма, 77mm Калеидоскоп Призмата на Камерата Стакло Филтер Променлива Број на Предмети SLR Фотографија Додатоци (Pentaprism)

Andoer Калеидоскоп Стаклена Призма, 77mm Калеидоскоп Призмата на Камерата Стакло Филтер Променлива Број на

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 【Материјал】Стакло Pentaprism Филтер е направен од стакло материјал и хардвер, кристално јасно, Висока температура отпор.Секој стакло сечење лицето совршено, обезбедување на голема вредност на јасност и транспарентност.ви даваат совршен искуство. 【Карактеристики】изненадување призмата подарок како фотографија додатоци за да се создаде кул рефракција во фотографии.Со ова стакло призма, можете да се фотографира со некои интересни ефекти во сцената на луѓето, сценографијата, ноќни сцени, итн. 【Предност】Оваа Pentaprism Стаклена Призма е кул алатка за фотографија.Не постојат фиксни правила за тоа како да ги користите.Можете да создава колку што сакате и бидете на вашиот сопствен стил.направи фотографиите уникатен без да се користи било дејства или Фотошоп. 【Погоден за】Нашите стакло филтер е убав подарок за фотографија љубовници.Погоден за почетници, така и професионално.Тоа ти овозможува да игра повеќе неочекувани трикови. 【Лесно Да се Инсталира】Стакло Pentaprism Филтер е 77mm во дијаметар и може да биде брзо се монтираат на камерата леќи на камерата за да креирате преден план blur ефект.Фотографијата Стакло Pentaprism Филтер е лесно да се инсталира и да ги отстраните.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат