• Новак
SwaddleDesigns Памучна Вреќа за Спиење, погоден за носене Ќебе со 2-Начин Патент, Сина Ситна Триаголник Трепет, Мали, 0-6 Месеци

SwaddleDesigns Памучна Вреќа за Спиење, погоден за носене Ќебе со 2-Начин Патент, Сина Ситна Триаголник Трепет,

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Иновативни 2-начин патент за леснотијата на користење.Мека, премија памук поврзана спиење вреќа заменува лабава ќебиња за побезбедно спиење.TOG оценка на 0.7, најдобро за температури од 72-78 степени Ф Големини : Мали (0-6 Месеци, се вклопува до 28 инчи), Средна (6-12 Месеци, се вклопува и до 32 инчи), Големи (12-18 Месеци, се вклопува до 35 инчи).Координатите со Swaddle Designs Допир на Трепет Колекција бебе essentials.Swaddle Designs Памук Поврзана zz Zip Me Вреќа е мека погоден за носене ќебе, совршен за бебињата, кои се подготвени да дипломираат од swaddling ќебиња.Нашите zz Zip Me Вреќи функција 2-начин патент кој zips надолу од врвот, што го прави лесно да се одржи бебе во вреќа и така zips нагоре од дното, чување бебе удобно и топло време пелена промени.Така лесно.Оваа памук поврзана zz Zip Me Вреќа има TOG оценка на 0.7, што е најдобро за температури од 72-78 степени F, да се задржи бебето удобно во потоплите времето.Големини : Мала до 28 инчи (71cm) ; Среден до 32 инчи (81 см); Големи до 35 инчи (90 cm).Координатите со многу од нашите високо-квалитетни бебе essentials.Машина за миење.Направени со љубов за малку една те сакам.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат