• Новак
На Децата Место Бебе Дете Девојка Флорални Мачка Сит се Вклопуваат Памук Едно Парче Пижами 2-Пакет

На Децата Место Бебе Дете Девојка Флорални Мачка Сит се Вклопуваат Памук Едно Парче Пижами 2-Пакет

DEN 1018.80

Достапност
Достапно за нарачка

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Машина за миење.Акции на нејзиниот омилен удобен памучни пижами со овој удобен и лесен multipack. 1 долги ракави стил со ширум цветни печатење. 1 долги ракави стил со мачка се соочуваат со графички дизајн. 1 долги ракави стил со мачка се соочуваат со графички дизајн.На Децата Место нуди огромен избор на дете облека!Продавница нас за фармерки, шорцеви, leggings, chinos, поло маици, фустани, униформи, пижами, и други додатоци.Направени со премиум квалитет на материјали во голема вредност.Детска облека направи едноставна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат