• Новак
Прекрасна Бебе Магнетни Мене Модални Магнетни Fastener Footie

Прекрасна Бебе Магнетни Мене Модални Магнетни Fastener Footie

DEN 696.00

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Магнети затворање.Машина За Миење.ЗАШТЕДА на ВРЕМЕ : мека, стилски сите-ден и цела ноќ гардероба цврстите со smart магнетни сврзувачки елементи што го прави промена на време безболна.Со нашата нема over-the-главата дизајн, едноставно отвори облека, вметнете бебе, и БУМ, НАПРАВЕНО! - на footie практично се затвора себе.Машина за миење како режисер.МОДАЛНИ ТКАЕНИНИ : Свилен мека, одржлив, еко-пријателски Модални ткаенина.MITTEN РАКАВИ : ПРЕД, NB, и 0-3М големини отвори вратот на горниот бедрото и имаат вградено во mitten манжетни за заштита на новороденчињата форма на гребнатини.ЛЕСНО ПРОМЕНИ : со Почеток во 3-6 M големини, footies отвори вратот да crotch со пространа седиште за лесно да ги промени.GRIPPY НОЗЕ : со Почеток во 9-12М големини, footies имаат grippy нозете и да ги следат сит се вклопуваат стандарди (разгледа големината во сит се вклопуваат големини).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат