• Новак
CYUURO Бебе Вреќа за Спиење 4 Слоевит Памучна Газа Долги Ракави, погоден за носене Ќебиња Монтажни

CYUURO Бебе Вреќа за Спиење 4 Слоевит Памучна Газа Долги Ракави, погоден за носене Ќебиња Монтажни

DEN 839.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Патент затворање.Природно обоени памук супер меки, дише,да се избегне алергија, нула загадување, безбедност и здрави, постојана температура заштита.Превртена патент за лесно пелена промени.Отстранлив долги ракави за да се намали прегревање.Може да се носи на два начина : Вест или Долг Ракав вреќа за спиење.Совршен за летните клима, есен, пролет.Задебелена со две-слој памук да се потоплите.Совршен вреќа за спиење дизајн овозможува простор за удирање додека се задржи топло цела ноќ.Перење Водич : Машина перат.Хлор.Не железо.Пакет содржина : 1 X.Cyuuro Бебе Спие Вреќа 4 Слоевит Памучна Газа Долги Ракави, погоден за носене Ќебиња Монтажни се направени од органски памук,што е супер меки и удобни,толку повеќе се мијат, повеќе мека.ве молиме проверете ја големината детал на сликата пред да нарачате.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат