• Новак
На Децата Место Бебе Девојките Долгите Ракави Печатени Stretchie

На Децата Место Бебе Девојките Долгите Ракави Печатени Stretchie

DEN 584.40

Достапност
Достапно за нарачка

100% Памук.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење. "Тие ќе го сакам овој стил – ќе го сакам ова место(tm)". "Нашето место е секогаш со стил.".Вредност-евтина облека и облека која е забавно и лесно да се стави заедно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат