• Новак
Дизни Мини Маус Ќебе Sleeper за Бебето, Големина на

Дизни Мини Маус Ќебе Sleeper за Бебето, Големина на

DEN 598.80

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање.Вистински, Оригинален, Автентичен Дизни Продавница.Нозе Мини Маус pajama со ширум Мини печати на моделот.Супер меки руно со комплетна поштенски фронт за лесно и исклучување.Детали вклучуваат едно-копче за затворање на вратот, долго raglan ракави, и за разлика од екипажот вратот и ракави со picot уреденост.Не-пропадна нозе.Даде дар на удобност и топлина на вашиот малку еден како што ги заврши во оваа Мини Маус ќебе sleeper.Мекото руно ткаенина, кој има забава Мини моделот, ќе ги инспирира само најслатко на соништата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат