• Новак
Трогнат од Природата Бебе Органски Памук Спиење и Игра

Трогнат од Природата Бебе Органски Памук Спиење и Игра

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Памук.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Направени со 100% органски памук (ексклузивно на декорација).Меки, нежни и удобно на бебешка кожа.Оптимален за секојдневна употреба.Сет вклучува три органски памук спиење и да игра.Прифатлива, висок квалитет вредност пакет.Допре по Природа се органски памук спиење и игра се супер меки, удобни и пријатни 1 парче облека за вашиот малку еден.Направени со органски памук, нашите прагови се нежно на вашето бебе на кожата.Патент затворачи, го прави за лесно облекување заедно со патент заштитник од бебето брадата за да се избегне гребење.Нашите 1 парче zip-up памук спиење и игра е одлична за изведба, стомакот време, дремење и спиење.Нашиот сон и игра се чувствуваат удобно и пријатно за сите-ден, секојдневна облека за вашиот малку еден.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат