• Новак
Едноставна Радости од Картер е Бебе Девојките 2-Начин Zip Термички Нозе Спиење и да Игра, Пакување од 2

Едноставна Радости од Картер е Бебе Девојките 2-Начин Zip Термички Нозе Спиење и да Игра, Пакување од 2

DEN 420.00

Достапност
Достапно за нарачка

100% Памук.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Вграден-во footies задржи бебето нозе атмосфера.Мека ребрести обврзувачки. 2-начин патент од глуждот на брадата.Гушвам табот држи патент далеку од малку chins.Без ознаки.Нема гужва.Само Картер е на квалитетот знаете + љубов, исклучиво на .Од спиење да се игра, овие една парчиња бебе е совршен околу-часовник облека.Направени со мека вафли поврзана топлинска, изградена-во footies и 2-начин патент од глуждот па бебе е оружје и торзото може да остане топло за време на промени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат