• Новак
VAENAIT БЕБЕ Preemie Млади Момчиња и Девојки Footie Pajama Нозе Onepiece Солидна Модални Спиење и да Игра Пижами 0-2T

VAENAIT БЕБЕ Preemie Млади Момчиња и Девојки Footie Pajama Нозе Onepiece Солидна Модални Спиење и да Игра Пижами

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

95% Модални, 5% Spandex.Патент затворање.МОДАЛНИ ТКАЕНИНИ : Модални влакна се чувствува два пати како мека како памук.На мекоста на модални влакна трае подолго и е во состојба да го издржат повтори мие и сува циклуси во споредба со памук.УДОБНО : Нашата footies ќе се задржи малку една супер атмосфера и snuggly од врвот до дното.На еластичен материјал дава бебиња опција за сит или отворени се вклопуваат, додека го држите бебето удобно и стилски.ПАТЕНТ ЗАТВОРАЊЕ : Дијагонала zip пред прави доцна вечерта пелена се менува брзо и лесно .Snap табот на вратот и да го заштитите вашето бебе е деликатна кожа.ОЗНАКА за СЛОБОДНИ : Tagless етикета на вратот на нашиот сон сет нуди ултра мекост и удобно, бидете сигурни дека спие и цела ноќ.НЕ се ЛИЗГА : Нашата footies имаат сит, не се лизга костец за сите големини и Еластична бенд на глуждовите чувајте ги нозете во удобно место.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат