• Новак
Кал Пита Бебе Момчиња

Кал Пита Бебе Момчиња

DEN 1367.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Памук.Увезени.Внатрешна Нога Предвремени затворање.Машина За Миење. 2-парче сет.Печатени џерси 0-3М gown со кокос дрво копчето фуста доаѓа со 3-6 M џерси нозе sleeper со штала appliqués и внатрешна нога предвремени затворање.Грижа Инструкции : се ПРЕТВОРИ во ВНАТРЕШНОСТА ОД МАШИНА за МИЕЊЕ СО ЛАДНА КАКО БОИ НЕ КАЈГАНА СОБОРИ СУВА НИСКА КУЛ ЖЕЛЕЗО АКО е ПОТРЕБНО.Убаво заградени, нашите Види Ми Расте Поставува вклучуваат мал gown или sleeper во 0-3 месеци големина и втор координирање стил за 3-6 месеци.Им даде бебето подарок за сега и нешто за подоцна.Совршен две-во-едно бебе туш подарок сите се сигурни дека да се сака!.Sleeper Тело : 100% Памук; Sleeper Ракави : 60% Памук, 40% Полиестер; Gown : 100% Памук.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат