• Новак
Картер е Бебе Девојки 1 Парче Руно Pajama (Џеб Еднорог/Сива

Картер е Бебе Девојки 1 Парче Руно Pajama (Џеб Еднорог/Сива

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Предвремени затворање.Машина За Миење.Еднорог Snap-Up Руно Sleep & Play.Апликација и везени еднорог во џеб.Вграден-во footies, не grippers. 100% полиестер microfleece.Машина за миење.Секој родител е бебето мора да има, овие слатки, cuddly и о-толку мека 1-парчиња се совршени за изведба, стомакот време или во секое време!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат