• Новак
На Peanutshell Нозе Бебе Прагови за Момчиња, Кавер - & Диносаурус, 3 Pack Сет, Новородено до 12 Месец Големини

На Peanutshell Нозе Бебе Прагови за Момчиња, Кавер - & Диносаурус, 3 Pack Сет, Новородено до 12 Месец Големини

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Памук.Патент затворање. 3 ЗАБАВА БЕБЕ МОМЧЕ ОТПЕЧАТОЦИ : Вашиот малку ќе се стуткав во овој Диносаурус и Кавер-3 Pack Бебе Спие n Игра во Собата. 3 Парче сет вклучува традиционални кавер-дизајн со диносаурус печати и солидна сива со "Само ново изведени" screenprint се совршени за вашето бебе момче.УДОБЕН ДВЕ НАЧИН ПАТЕНТ : Нашата прагови користат патентите кои работат целата должина од дното до врвот, толку ноќното и пост нап пелена промени се супер лесно, дури и за уморни родители.Нашиот долг ракав пижами вклучуваат нозе bottoms така вашиот мал една прсти ќе остане пријатна и топла.НАПРАВЕНИ СО МЕКА 100% ПАМУК : Нашата симпатична sleepwear множества се дише и супер меки обезбедување атмосфера утеха за бебиња цела ноќ долго!Совршен за пролет, лето, есен, или зимски бебе туш подарок!.СЛАТКА го исфрли диносаурусите печатени на темно сива земјата ќе ги воодушеви вашите бебе во вториот sleeper; асортиман се заокружи со хедер сива sleeper, совршена позадина за screenprint диносаурус кој е "Само ново изведени" исто како и вашиот малку еден!На 3-пакет е одлична за нови мајки и татковци, осигурувајќи дека секогаш ќе биде екстра sleeper или два на рака.Сите прагови функција од две начин патент од вратот да нога за брзо и лесно пелена промени; внатрешните фуста чува бебето кожата безбедни од патент на устата и картичката на вратот прилепува затворени за да се задржи малку прсти далеку од патент се повлече.Толку мека и snuggly, ќе сакате да го оставите вашето бебе во овој долг по спиење е направено!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат