• Новак
ManChDa Steampunk Механичка Рака Правец на Скелетот Џеб Види Римски Бакар Дрвени со Синџир Подарок Кутија

ManChDa Steampunk Механичка Рака Правец на Скелетот Џеб Види Римски Бакар Дрвени со Синџир Подарок Кутија

DEN 695.76

Достапност
Достапно за нарачка

1.ПОСЕБНИ ГОТСКИ ДИЗАЈН - ART NOUVEAU СТИЛ, Уникатен висок квалитет на бакар и ДРВО СЛУЧАЈ дизајн.Римската numerals, Посебно скелет бирате со златна движење, изгледа многу Елегантна, Паметни, Гроздобер и модерен!Денот на таткото Промотивни Намалена Цена Од Мај 18 - јуни 13 Само. 2.ДОБАР КВАЛИТЕТ - Апсолутно Вистински "Man Ch Da" Џеб се Види. 100% сосема нов со одлична изработка, Прецизна механичка движење, Елегантен случај со долг синџир, Со чувство на допир.одговара за повик за животна средина и бизнис прилика.За безбедност, пред лицето е направена од Акрилик наместо Стакло. 3.БАТЕРИЈАТА НЕПОТРЕБНО е - Нема потреба да го користите батеријата, Извртување на врвот копчето за спин, Затегнување прошетка за 24 часа, ве Молиме правец до види пред секоја употреба и чувајте ги подалеку од магнети за да се избегнат одлуки тоа да престане да работи. 4.МОДЕН ДОДАТОК - Атрактивна гроздобер дизајн со уникатни скелет бирање, Додадете непобитен стил и класа на вашиот секојдневниот живот и на модата, На "Око-catcher" во костум, вест, панталони или фустан за господа или дами!. 5.СОВРШЕН ИЗБОР - Доаѓа со добар квалитет подарок кутија т стави во вода.Гроздобер ГОТСКИ дизајн, ART NOUVEAU СТИЛ, уникатен ДРВО СЛУЧАЈ дизајн.римската numerals, посебно скелет бирате со златна движење, изгледа многу Елегантна, Паметни, Гроздобер и Модерен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат