• Новак
Гроздобер Џеб се Види со Синџир од Rapport - Класичен Оксфорд Отворен Лице Џеб се Види со Суб-Секунди

Гроздобер Џеб се Види со Синџир од Rapport - Класичен Оксфорд Отворен Лице Џеб се Види со Суб-Секунди

DEN 11976.00

Достапност
Достапно за нарачка

Rapport Лондон е елегантно, класичен, но гроздобер дизајниран џеб види доаѓа со појавување на синџир и презентација/подарок кутија.Мини Вториот Бирате, со отворени врати за да ја видите движење.Бели бирање со Римски Numerals.Механички 17 Скапоцен Камен Miyota Движење.Rapport зема гордост во креирањето на секој производ, како казна за парче на уметноста.Овие квалитет џеб часовници се совршен подарок за Роденден, Празник, Годишнина/Свадба, Денот на Таткото итн.Големина на : Ø 48mm.Нашата колекција на Отвори со кои се Соочуваат џеб часовници се направени од едноставни до најсложени на движења.Користејќи ги најновите механички движења, тие функција додадете имаат дополнителни компликации види за dial.Механички 17 скапоцен камен Сребро галвански се отвори лице џеб се види.Сребро бирате со Римски бројки и секунди рака на дното на бирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат