• Новак
ЊУЈОРК Цвет Задоволство од Мираж Брендови - Парфем за Жени - 3.4 Fl Мл

ЊУЈОРК Цвет Задоволство од Мираж Брендови - Парфем за Жени - 3.4 Fl Мл

DEN 236.88

Достапност
Достапно за нарачка

Ова е верзија на DKNY Се Вкусни Свежи Цвет за жените. 3.4 Унца Шише.ова е мирис слично парфем, тие се дизајнирани за да мирис слично бренд име мириси, некои од нив се поблиски од другите.Ако сте задоволни со вашиот бренд име мирис и не пречи да се трошат пари ,Ние би ви препорачуваме да се обратите за бренд име мирис.Овие впечаток(вдишува) мириси не се поврзани во секој случај со трговска марка или трговска марка на сопствениците наведени на пакувањето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Цврсти Парфеми, Млечниот Мирис Долготрајни Џеб Цврсти Парфеми, Патување-Големина Етерично Масло Солидна Парфем

Оваа солидна парфем може да направи да се изпускам поставен мирис за целиот ден.Солидна парфем е направ�

DEN 165.36