• Новак
Tocca Eau De Parfum - Стела - 1.70 fl мл

Tocca Eau De Parfum - Стела - 1.70 fl мл

DEN 794.88

Достапност
Достапно за нарачка

Топ Белешки : Горчлив Портокал, Крв Портокал, Водени Спогодба Блискиот Белешки : Бела Freesia, Диви Дијамант Орхидеи, Зачинета Лили Дното Белешки : Чиста Мошус, Сандаловина.Како устремен и moody како бунтовен млади италијански убавина, Стела го привлекува вашите сетила со крв портокал, која беше постигната на природата најдобрите подароци во 17-ти век во Сицилија, и зачинета лили.Исто така, очигледна е flirtatious комбинација од бела freesia, диви дијамант орхидеи, чиста мошус, и сандаловина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дона Чанг Органски Совршено Мирис Здрава Нови Ѓумбир Нане Дома Мирис 100Ml Изразат Испорака страна на курирската

✪ Оваа Примамливата ароматизација спреј веднаш ќе diffuser нежен мирис, за да го подобрите вашето опкружув

DEN 7238.88