• Новак
Balt Essentials Преносни Алуминиум Tripod Екранот Easel (84180)

Balt Essentials Преносни Алуминиум Tripod Екранот Easel (84180)

DEN 339.36

Достапност
Достапно за нарачка

Целосно прилагодливи лесен алуминиум tripod екранот easel лесно далеку набори и продавници кога не е потребен.Лесен и пренослив оваа easel е Совршен за прикажување на Уметнички дела или информации додека патуваат.Нозете став е 34.5" широк за Супериорна стабилност.Единица мерки 36" висока во најкус поставување и 75" висина на највисоката поставка.Максимална одбор/уметност висина која може да се користи на оваа единица е 41".Целосно прилагодливи лесен алуминиум tripod екранот easel; лесно далеку набори и продавници кога не е потребен.Лесен и пренослив; ова easel е совршен за прикажување на уметнички дела или информации додека патуваат.Нозете став е 34.5" широк за супериорна стабилност.Единица мерки 36" висока во најкус поставување и 75" висина на највисоката поставка.Максимална одбор/уметност висина која може да се користи на оваа единица е 41".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Генерички Транспарентен Големи Акрилик Се Прикаже Случај Парфем Шминка Фигура Модел Играчки Контра Скала Складирање

Екранот случај има ниво дизајн, тоа може да ви помогне да се создаде око фаќање функција на вашите произ

DEN 695.76