• Новак
Мартин Универзален Дизајн Возен Дрвена Клупа-Стил Уметник Easel, Природни

Мартин Универзален Дизајн Возен Дрвена Клупа-Стил Уметник Easel, Природни

DEN 2245.20

Достапност
Достапно за нарачка

Лесно се пренесува да plein air сајтови и тогаш погодно огради надвор во Cabalitto-стил уметник клупата седиште со аглеста платно поддршка.Висина прилагодување на Опсегот : 43" – 71".Има платно висина до 24-инчен.Изградена на убаво заврши природни тврдо, ова easel карактеристики на rollerboard база за лесен транспорт, стигнале справи и магнетни затворачите да се задржи содржината во место кога е затворена.Набори станот за лесно складирање - Димензии (укината) : 30" L x 14" W x 5", H. Martin Дрвена Клупа Easel.Ролери Одбор стил функција за патување на отворено за сликарство, тенка укината дизајн го прави лесно се вклопуваат во багажникот, плакар или агол од патот кога не е во употреба.Магнети чувајте ги сите компоненти заедно кога е укината.Elmwood во една убава elm заврши.Укината димензии : 30-инчен-долго од 14inch широк-од 4-1/2-инчен Длабоко.Клупата должина : 24-3/4-инчен.Висина : 18-инчен со 13-3/4-инчен.Целокупниот Производ Состави : 23-wide-инчен од страна на 37-инчен длабоко од 71-инчен висока.Има платно големина на 24-инчен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Генерички Транспарентен Големи Акрилик Се Прикаже Случај Парфем Шминка Фигура Модел Играчки Контра Скала Складирање

Екранот случај има ниво дизајн, тоа може да ви помогне да се создаде око фаќање функција на вашите произ

DEN 695.76