• Новак
250 Парчиња, Антички Сребрен Тон Накит Одлуки Шарм Наоди Мода трговија на Големо Материјали Pendant Многу Големо Снабдување R3CF5X Уво Капка Earring Конектор Joiner

250 Парчиња, Антички Сребрен Тон Накит Одлуки Шарм Наоди Мода трговија на Големо Материјали Pendant Многу Големо

DEN 2029.92

Достапност
Достапно за нарачка

250 Парчиња, Антички Сребрен Тон Накит Одлуки Шарм Наоди Мода трговија на Големо Материјали Pendant Многу Големо Снабдување R3 CF5 X Уво Капка Earring Конектор Joiner.Секоја Големина : (Прибл.) : 28x48mm (1.10 инчи x 1.89 инчи ).Објектот Пакет Количина : 250 Парчиња.Повеќе од 20.000 евра различни накит наоди, шарм на мојата продавница.Можете да изберете повеќе во исто време.Само за пребарување на мојата продавница.Сликата покажува на предната и на задната страна од објектот. 250 Парчиња, Антички Сребрен Тон Накит Одлуки Шарм Наоди Мода трговија на Големо Материјали Pendant Многу Големо Снабдување R3 CF5 X Уво Капка Earring Конектор Joiner.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат