• Новак
BPSSstore 925 Sterling Silver Парична Казна Накит Наоди Earring Уво Pin Топката Монистра Главата Earring За Накит Одлуки Големина 3 4 Мм

BPSSstore 925 Sterling Silver Парична Казна Накит Наоди Earring Уво Pin Топката Монистра Главата Earring За

DEN 240.00

Достапност
Достапно за нарачка

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Може да се користи за занаетчиски DIY проекти, домашни декорации, занаети, деца изработката, накит одлуки како што се прави обетки, ѓердани, anklet, закачам, нараквица, keychain, џемпер синџир, или мобилен телефон декорација.Тоа е едноставен и разбраното, но згодна и елегантен.Оваа убава дизајн може да се забележи вашиот изглед, фатете сите очи во толпата.Се вклопи во Европската змија синџир шарм белегзија или ѓердан е дупка шарм монистра ,или Било DIY рачно изработени занаетчиски.Идеален дизајн е одлична за вашиот личен разубавувањето.Име. 925 Sterling Silver парична Казна Накит Наоди Earring Уво Pin Топката Монистра Главата Earring за Накит Одлуки Големина 3 4 mm Material : 925 Фунта Silver Color : како големина на слика : како на сликата Пакет : 1 пар OPP Вреќа.Внимание : 1. Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали. 2. Ве молиме дозволено 1-5мм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.3. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат