• Новак
UNICRAFTALE 60pcs Leverback Earring Наоди со Скок Прстени од не 'Рѓосувачки Челик Earring Leverback Earring со Јамка Лост Назад Earring за DIY Обетки Одлуки, од не' Рѓосувачки Челик Боја

UNICRAFTALE 60pcs Leverback Earring Наоди со Скок Прстени од не 'Рѓосувачки Челик Earring Leverback Earring

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Diy Earring Делови : earring правејќи колекции се достапни во leverback обетки и отворање скок прстени, можете да додадете pendant на скок прстен, и се користи во дупка на leverback earring, совршен за earring одлуки и earring поправка.Она што Ќе Добиете : Доаѓа 60 парчиња 0.8 mm игла leverback earring наоди и 60pcs 4mm скок прстени за накит одлуки, го направија тоа лесно да одговараат со различни проекти.Метал Предност : leverback earring наоди се изработени од не ' рѓосувачки челик, кои се удобни за носење, безбедно и без реакции на многу чувствителна кожа,не предизвикуваат алергиски реакции, не избледуваат, сјајна површина, безбедно и издржливи.Лесен За Користење : Овие leverback обетки имаат отворот за лесно да ги приложите вашите скок прстен, синџир или pendant.Лесно отворени и лесно се затвори, не болат ушите.Тие се навистина погодно за не-прободен обетки одлуки.Совршен Подароци : Одлична за комбинирање со beaded или dangles шарм на DIY earring накит.Можете да ги користите за да го направи новина подароци за вашето семејство или пријатели на роденден, Божик, Нова Година Ден, Мајки Ден и Годишнината Ден.Опис : UNICRAFTALE Leverback Earring Наоди со Скок Прстени од не 'Рѓосувачки Челик Earring Спецификации : Материјал : не' Рѓосувачки челик; Боја : не ' Рѓосувачки челик боја на Мерење и Количина : Leverback Обетки Наоди : за 18mm долго, 15mm широк, 3.5 мм дебел, pin : 0.8 mm, 60pcs; Скок Прстени : 24 Колосек, 4x0.5mm; внатрешен дијаметар : 3мм, 60pcs; Пластични Мушка Контејнери : 7.4x7.2x1.7cm, 1pc.Дизајн Тие се изработени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, од олово-бесплатно, тоа е голема прифатлива алтернатива за фунта сребро, цврсти и издржливи, може да се користи за долго време.Забелешка : Боја може да биде малку поинаква од слика, бидејќи на различни екранот уред; да Слика може да се појави поголем на вашиот екран.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат