• Новак
Празно Студ Earring Рамки Злато,200Pcs Студ Earring Комплет Вклучува 100Pcs Нерѓосувачки Челик Првенство Пост Обетки и 100Pcs Гума Earring Грбот за DIY Накит Наоди,Earring Правење на Резер?

Празно Студ Earring Рамки Злато,200Pcs Студ Earring Комплет Вклучува 100Pcs Нерѓосувачки Челик Првенство Пост

DEN 263.52

Достапност
Достапно за нарачка

❤Пакетот Вклучува : Доаѓа со 100 Pcs Злато Празно Студ Earring Рамки и 100 Pcs Earring Безбедност Назад,200 Pcs во вкупно,дијаметар на купот на пост обетки : 12mm/0.47 инчен, Гума Earring Бекови : 5mm/0.2 инчи.Голема Количина одговара на вашите дневни Накит Earring потреби. ❤200 Pcs Празно Студ Earring Рамки Сет : празно studs earring доаѓаат со backings,не треба да се купи одделно,ако ви треба повеќе DIY earring резерви,што би можело да се најде оној што го сакате од нашата продавница. ❤Празно Студ Earring They се добра замена за вашиот изгубени earring назад и earring пост.DIY накит ви се допаѓа за да одговара на различни прилики. ❤Ние и Ветуваме : Ние стоиме позади нашиот бренд се обезбеди 100% полн со пари назад услуга.Ако, од било која причина, не ви е апсолутно љубов на вашиот студ earring комплет,само нас контакт и ние ќе направи апсолутно ништо потребни.Oubaka Празно Студ Earring Рамки за Занает ви Благодариме за купување на овој Празно Студ Earring Рамки ,овој објект е издржлив со долг животен век.Добиете тоа сега,за да остварите вашиот уникатен накит Earring.Карактеристики : Материјал : Трајни Легура(нерѓосувачки челик) Големина : Празно Студ Earring Pin дијаметар е 12mm/0.47 инчен ,earplug : 5mm/0.2 инчи.Боја : Gold Note : ве молиме, чувајте ги подалеку од деца под 3 години.Пакетот вклучува : 100x Злато празно студ earring рамки 100x Rubber Earring на Грбот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат