• Новак
Уво Приклучоци за Спиење Поништување Бучава, 2 Пара Обновливи Earplugs Звук Блокирање на Спиење Меки Силиконски Намалување на Шумот Уво Приклучоци за Спиење ' Рчењето К

Уво Приклучоци за Спиење Поништување Бучава, 2 Пара Обновливи Earplugs Звук Блокирање на Спиење Меки Силиконски

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

ОБНОВЛИВИ s не е добро решение за спиење.Така SUPCEAT има редизајниран обновливи силикони earplugs, тие се не-во-уво, противалергиски, soundproof earplugs кои имаат долгорочна вредност.НЕ ВО УВО ЕРГОНОМСКИ - Не во уво дизајн не навлезат длабоко во вашиот ушниот канал, но главно ги покрива влезот на вашето уво за да се избегне повреда на внатрешното уво канал.Исто така, тоа во голема мера може да им помогне со спречување на вашиот тинитус, од влошување.МЕКА на ДОПИР СИЛИКОНИ - Супер мека на допир силикони, не електроника, метал и пластика.Нивната форма одговара на човечкото уво совршено, без лепење и тоа ќе остане стави во текот на ноќта.ОБНОВЛИВИ повторно не се само од корист да се удави надвор ' рчењето звук за подобрување на спиење квалитет, но, исто така добар за работа, мотоцикл возење намалува правец на бучава, летање ублажува притисокот, музичари, концерти, медитација, студија и фокус, тапанари, спортски настани, тинитус помош, или некој со бучава сензорни чувствителност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

10 Пара Бучава Поништување на Уво Приклучоци, Премиум Меки Силиконски, Еднократно, Водоотпорен, Противалергиски,

✔ПРЕТРЕС ЗАШТИТА Намалување на Шумот Оценка 26d B (NRR) може да ја намали повеќето од бучава во вашиот секо

DEN 119.76