• Новак
3 Пара Уво Приклучоци за Спиење Бучава Поништување 32dB, Обновливи Earplugs Звук Блокирање на Спиење Меки Силиконски Намалување на Шумот Уво Приклучоци за Странични Праг

3 Пара Уво Приклучоци за Спиење Бучава Поништување 32dB, Обновливи Earplugs Звук Блокирање на Спиење Меки Силиконски

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

【32d B SNR Earplugs Бучава Поништување】 Нашите спиење earplugs намалување на шумот ниво 32d B SNR, овие звук блокирање на спиење уво приклучоци се обезбеди да го заштитите вашиот слух од гласна бучава, совршен за Спиење, Концерти, Изградба, Тешки Машини, Гласна Бучава, Музика, Снимање, Патување, канцеларија, Работен, и други гласно средини.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

10 Пара Бучава Поништување на Уво Приклучоци, Премиум Меки Силиконски, Еднократно, Водоотпорен, Противалергиски,

✔ПРЕТРЕС ЗАШТИТА Намалување на Шумот Оценка 26d B (NRR) може да ја намали повеќето од бучава во вашиот секо�

DEN 119.76

Увото Другар Премиум Мека Пена Уво Приклучоци, Бучава Поништување На Earplugs За Спиење, Слух Заштита За Концерти,

БЛОК ОД БУЧАВАТА, ГО ЗАШТИТИТЕ ВАШИОТ СЛУХ, И ДА УЖИВААТ ВО ДОБАР НОЌЕН СОН ИЛИ ВАШИТЕ ПАРИ НАЗАД!Нашите �

DEN 431.28